D.U.K.

Ar taurelę paprasta naudoti?

IrisCup menstruacinę taurelę labai paprasta naudoti. Pradžioje reikės šiek tiek praktikos. Labai svarbu atpalaiduoti vidinius raumenis, ypač makšties raumenis, ir rasti tinkamiausią padėtį taurelės įdėjimui ir išėmimui. Keletą kartų panaudojus taurelę, ją įsidėti taps paprasčiau, negu tamponą, kadangi silikonas yra minkštesnis ir lankstesnis.

Ar taurelę reikia įdėti į tą pačią vietą, kaip tamponą?

Ideali padėtis taurelei – ne taip giliai, kaip tamponas, pačiame makšties prieangyje.

Ar jaučiama, kad taurelė įdėta?

Jei IrisCup taurelė teisingai įdėta, jos nejausite. Iriscup stiebelis gali būti sutrumpintas, jei Jums taip patogiau. Teisingas stiebelio ilgis yra tada, kai jo nejaučiate vaikštant ar sėdint . Labai svarbu nepažeisti taurelės, jei trumpinsite stiebelį.

Kaip dėl TŠS (toksinio šoko sindromo)?

Menstruacinių taurelių naudojimas niekada nesukelia TŠS. Jei pajusite simptomus, panašius į TŠS, nedelsiant pasikonsultuokite su gydytoju . Jei jau turite TŠS, nenaudokite menstruacinės taurelės.

Kaip dažnai reikia ištuštinti taurelę?

Pirma, ką reiktų atminti – menstruacinė taurelė sukaupia tris kartus daugiau skysčio, negu jo sugeria tamponas. Taurelės ištuštinimo dažnumas priklauso nuo kiekvienos moters organizmo – tai labai individualu. Atminkite, taurelės nerekomenduojama laikyti ilgiau negu 12 valandų neištuštinus – tai kaip tik tiek, kiek skiriame nakties miegui.

Ar taurelę naudoti sveikiau, negu tamponus?

IrisCup taurelę yra absoliučiai sveika naudoti, kadangi ji pagaminta iš platininio silikono – tai bekvapė ir nesukelianti alergijų medžiaga. Lygus taurelės paviršius neleidžia kauptis bakterijoms jos paviršiuje. Silikonas – medžiaga, ypač rekomenduojama medicinos ir farmacijos pramonėje. Kaip ir naudojant tamponus, griežtai rekomenduojama plauti rankas prieš ir po taurelės naudojimo.

Kaip išplauti taurelę viešuosiuose tualetuose?

Jei esate viešajame tualete, kur nėra galimybės išplauti taurelę, galite ją išvalyti tualetinio popieriaus ar drėgnos servetėlės pagalba prieš vėl įsidedant.

Ji tokia didelė!

IrisCup pagaminta iš platininio silikono, tai minkšta ir lanksti medžiaga. Įsidedate ją sulenktą, o makšties viduje ji išsiskleidžia. Perlenkta taurelė yra tik truputį didesnė už tamponą. Išimant taurelę, jos dydis nesikeičia (kitaip, negu tampono), todėl išėmimas labai patogus ir paprastas.

Kaip pasirinkti dydį?

IrisCup būna dviejų dydžių. Reiktų rinktis pagal savo amžių bei pagal tai, kokiu būdu gimdėte.

Kada galima pradėti naudoti Iriscup taurelę?

IrisCup taurelę galima pradėti naudoti nuo pat pirmųjų menstruacijų. Tuomet reiktų rinktis S dydį. Galbūt pradžioje Jums reikės kiek daugiau įgūdžių įsidėjimo ir išėmimo metu.

Ar galima naudoti taurelę, jei nešioju gimdos spiralę?

Taip. Teisinga IrisCup taurelės padėtis yra makšties prieangyje, o spiralė dedama į gimdą. Galite įspėti savo gydytoją apie tai, kad naudojate menstruacinę taurelę, tuomet gydytojas periodiškai patikrins spiralės siūlus.

Ar galima naudoti IrisCup taurelę, jei nešioju kontraceptinį žiedą?

Taip. Taip pat, kaip ir nešiojant spiralę. IrisCup padėtis yra ne taip giliai, kaip kontraceptinio žiedo. Rekomenduotina visuomet patikrinti taurelę prieš ją ištuštinant – tam atvejui, jei žiedas pasislinko.

Neseniai pagimdžiau. Ar galiu naudoti Iriscup?

Nerekomenduojama naudoti menstruacinės taurelės pirmas keturiasdešimt dienų po gimdymo dėl galimo makšies kanalo uždegimo.

Ar galima naudoti lubrikantą, įsidedant IrisCup taurele?

Taip, bet lubrikantas turi būti vandens pagrindu.

Iš mano taurelės nuteka...

Jei pastebėjote pratekėjimą, patikrinkite, ar taurelė teisingai įdėta. Jei ji įdėta teisingai, pratekėjimas neįmanomas. Patikrinkite (pirštų pagalba), ar taurelė išsiskleidė makšties viduje. Taip pat pasitikrinkite, ar pasirinkote reikiamą dydį. O gal tiesiog pamiršote ją laiku ištuštinti?Copyright © 2014 Irisana S.A. All rights reserved.