KAS TAI YRA?

IrisCup menstruacinė taurelė - sveika, ekologiška ir ekonomiška alternatyva tamponams ir įklotams.

Iriscup – pažangių technologijų produktas, skirtas intymiai moters higienai. Taurelė puikiai prisitaiko makšties viduje, nesukeldama jokių nemalonių pojūčių. IrisCup yra daugkartinio naudojimo produktas, ne sugeriantis, o kaupiantis skysčius. Naudojant Iriscup taurelę, nesikeičia natūrali makšties flora, nes taurelė, pagaminta iš platininio silikono, puikiai dera su žmogaus kūnu.

Iriscup taurelė pagaminta iš 100 % platininio silikono. Ši medžiaga yra chemiškai inertiška, su niekuo nereaguoja. Visas šias savybes pasiekti padeda platinos katalizatorius. Be to, tik jis padeda užtikrinti silikoninio gaminio nekintamumą (nekeičia spalvos, savybių ir pan. laikui bėgant), nenaudojant peroksidų.

Iriscup taurelė – ekologiškas ir ekonomiškas produktas. Investicija į menstruacinę taurelę IrisCup sugrįš jau po 4 mėnesių, o naudosite ją mažiausiai 10 metų.

IrisCup taurelė yra „žalioji“ alternatyva, kadangi jos gamyboje nenaudojami gamtiniai ištekliai, nenaudojami balikliai, kurie teršia vandenį, orą ar dirvožemį. Dėl savo ilgaamžiškumo IrisCup taurelė sukuria mažiau atliekų negu tamponai ir įklotai (kasmet pasaulyje išmetama apie 45.000 mln. vienetų tamponų ir įklotų).

IrisCup menstruacinė taurelė būna dviejų spalvų ir dviejų dydžių, kurie pasirenkami priklausomai nuo moters amžiaus ir nuo to, kaip moteris gimdė.

IrisCup spalva neturi įtakos taurelės naudojimui ir kokybei.

Iriscup taurelė tinka ir toms moterims, kurios naudoja gimdos spirales ar kontraceptinius žiedus.

Iriscup taurelę galima naudoti visada ir visur – sportuojant, keliaujant, miegant ir pan...

Menstruacinės taurelės naudojimas nesukelia TSS (Toksinio šoko sindromo).

Ši informacija neatstoja konsultacijos su gydytoju.

IrisCup dydžiai ir talpa.Copyright © 2014 Irisana S.A. All rights reserved.