KODĖL REIKIA RINKTIS IRISCUP?

 

Menstruacinės taurelės atsirado maždaug tuo pat metu, kaip ir tamponai. Pirmosios taurelės buvo pagamintos iš lateksinės medžiagos (kuriai daugelis moterų yra alergiškos) ir plastiko.

IrisCup yra pagaminta iš minkšto aukščiausios kokybės medicininio silikono (100% platininio silikono), kurio sudėtyje visiškai nėra latekso, kuris absoliučiai nesukelia alerginių reakcijų ir puikiai išlaiko savo formą. IrisCup taurelę galima sterilizuoti įvairiais būdais, kadangi ji atspari įvairioms temperatūroms.

Iriscup taurelė pagamintas iš 100 % platininio silikono. Ši medžiaga yra chemiškai inertiška, su niekuo nereaguoja. Visas šias savybes pasiekti padeda platinos katalizatorius. Be to, tik jis padeda užtikrinti silikoninio gaminio nekintamumą (nekeičia spalvos, savybių ir pan. laikui bėgant), neišskiria peroksidų.

Dėl šių savybių silikonas naudojamas medicinoje, farmacijoje ir maisto pramonėje. Palyginus su kitomis medžiagomis, kurių kietinimui naudojamas peroksidas, medicininis silikonas turi šias savybes:

        

  • Nesukelia alerginių reakcijų ir yra biologiškai suderinamas.
  • Atsparus ekstremalioms temperatūroms – nuo 260º C iki -60ºC.
  • Turi lygią ir minkštą tekstūrą, todėl jame nesikaupia baltymai.
  • Jį paprasta valyti – užtenka vandens ir muilo.
  • Jis ilgaamžis.
  • Jis ekologiškas, ir gali būti perdirbamas.

 

Kliniškai patikrinta ir 100% nealergizuojanti, Irisup taurelė, pagaminta iš platininio silikono, idealiai tinka toms moterims, kurios nori aukščiausios kokybės gaminio, kurios turi alerginių ar dermatologinių problemų, kurios yra šiuolaikiškos ir tausojančios gamtą. IrisCup yra bekvapė ir nesugeria kitų kvapų.

IrisCup - aukščiausios kokybės gaminys, kuris neturi įtakos kūnui ir yra stabilus, bet minkštas.Copyright © 2014 Irisana S.A. All rights reserved.